small 1

Zabiegi nieinwazyjne
twarzy i ciała

small 2

Bądź piękna... umów wizytę już dziś: 860-357-4526 

03.10.22
A Plus Aesthetic Spa Facials
W A Plus Aesthetic Spa oferujemy szeroki wachlarz zabiegów na twarz, które zawierają wysokiej jakości środki czyszczące, enzymy, peelingi, maski. Jesteśmy na bieżąco z trendami estetycznymi i edukacją, dzięki czemu możemy zapewnić innowacyjne zabiegi na twarz, które sprawią, że będziesz chciał więcej. więcej»

KONTAKT


O NAS

A Plus Aesthetics

została otworzona w 2022 roku przez Annę Głowacką DNP. Firma dąży do tego aby zapewnić najlepsze usługi odmładzania skóry, jak również tonizowania ciała. Zajmujemy się doradztwem, edukacją klientów w zakresie prawidłowej pielęgnacji skóry, aby osiągnąć ich cele związane z pięknem i estetyką.

Staramy się podkreślić już istniejące piękno, i pomagamy leczyć i korygować skórę. Konsultacje są u nas zawsze bezpłatne! W czasach, gdy "przesada" jest czymś normalnym, staramy się bronić naszych przekonań i zapobiegać przesadzonym, nadmiernie wstrzykniętym lub wypełnionym wyglądom. Szczerze wierzymy, że "najlepszy zastrzyk jest niewyczuwalny".

Właściciel - Anna Głowacki

Anna Glowacki DNP jest podwójnie certyfikowaną pielęgniarką Adult-Geriatric Nurse Practitioner w podstawowej i ostrej opiece. Uzyskała tytuł licencjata na Adventist University, magistra na Adelphi University, wiele lat służyła jako Registered Nurse i Nurse Practitioner w Kardiochirurgii. W 2017 roku ukończyła studia post masters na University of Pennsylvania, a następnie Doctorate in Nursing Practice (DNP) na Chamberlain University.

Pasja Anny do estetyki rozpoczęła się w 2011 roku, gdzie jako nowa matka zmagała się z okropnym trądzikiem torbielowatym, Odkryła, że osiągnięcie ogromnej poprawy z jej skórą prowadzi do odkrycia nowo odnalezionej pewności siebie i decyzji o torebce absolwenta.

W 2016 roku Anna rozpoczęła rygorystyczne szkolenia estetyczne, które doprowadziły do pełnego zanurzenia w dynamicznie rozwijającej się dziedzinie medycyny estetycznej. Po pracy w różnych med-spa w przeszłości w 2019 roku Anna stworzyła i sfinansowała 1st boutique Med Spa w Seaford NY, które wzrosło i stało się NuFaceGlow. Anna Głowacki DNP jest absolwentką słynnej "Julie Horne Lip Academy" ze Swiss Aesthetic Institute. Często podróżuje po całym kraju i Europie, aby poszerzać swoją wiedzę. Anna Głowacki DNP jest również mentorem i trenerem nowych iniektorów, aby i oni mogli odnaleźć pasję w dziedzinie, w której sztuka i medycyna łączą się, aby stworzyć lepszą wersję nas samych.

* * *

Anna Dudek RN, BSN

Anna Dudek jest pielęgniarką od 12 lat. Zdobyła swój dyplom Bachelor in Sience of Nursing w Quinnipiac University Hamden, CT w 2010 roku. Anna zdobyła swoje doświadczenie pracując w Hartford Hospital przez 5 lat jako Critical Care Nurse, po czym zmieniła kierunek na Visiting Nurse.

Anna pracuje teraz jako psychiatryczna Nurse Manager w Elara Caring Windsor, CT. Anna zaczęła interesować się estetyką parę lat temu i zdobyła certyfikaty w lokalnych szkołach estetyki AMET (Aesthetics Medical Educator Training) i zaczęła współpracę z ANNĄ GŁOWACKI, która jest jej mentorem, zdobywając i poszerzając wiedzę na temat estetyki i uczestnicząc w różnych szkoleniach w tej dziedzinie. Anna jest bardzo gorliwa i otwarta na poszerzanie swojej wiedzy i edukacji.