small 1

Zabiegi nieinwazyjne
twarzy i ciała

small 2

Bądź piękna... umów wizytę już dziś: 860-357-4526 

KONTAKT


LASEROWE USUWANIE OWŁOSIENIA

Depilacja laserowa polega na trwałym usunięciu owłosienia z wybranej części ciała. Energia wiązki laserowej pochłaniana jest przez ciemny barwnik włosa. Następnie, zmienia się w energię cieplną i całkowicie niszczy cebulkę włosa. Dzięki temu laserowe usuwanie owłosienia jest tak skuteczne.

Laserowe usuwanie owłosienia to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych wykonywanych w Polsce, Europie i Stanach Zjednoczonych. Od tradycyjnych metod czyli depilacji woskowej, depilacji depilatorem czy maszynką odróżnia ją skuteczność i trwałość wykonania zabiegów.

Skuteczność i trwałaośc zabiegu osiąga się tu dzięki wykorzystaniu energii cieplnej i świetlnej. Impuls wytwarzany przez laser wnika do skóry i powoduje podgrzanie mieszka tak aby "uszkodzić" mieszek włosa co w konsekwencji prowadzi do zaprzestania produkcji nowych włosów.

Czas i ilość zabiegów

Czas wykorzania pojedyńczego zabiegu jest zależny od obszaru depilacji. Może trwać od około 30 minut do nawet 2 godzin np. w przypadku depilacji całych nóg. Trzeba pamię-tać iż depilację laserową należy wykonać w serii liczącej około 5-6 zabiegów, z odstępami co 4-6 tygodni. Wykonanie całej serii daje nam trwałość i skuteczność depilacji.

Jak długo utrzymuje się efekt depilacji laserowej?

Z tego względu skuteczność zabiegu ma miejsce jedynie, wtedy kiedy wykonywany jest seryjnie 6-8 razy co 8-12 tygodni. W ten sposób struktura włosa zostaje osłabiona na tyle mocno, że efekt "gładkiej skóry" utrzymuje się nawet na kilka lat, potem zalecane są jedynie zabiegi typu "touch up"

Korzyści z depilacji laserowej:

  • Trwałość i skuteczność - dzięku wykorzystwaniu energii cieplnej dochodzi do trwałego usunięcia cebulki włosa.
  • Bezpieczeństwo - wykorzystanie prostokątnego impulsu zamiast trójkątnego (takiego jak w urządzeniach IPL i LightSheer) co gwarantuje bezpieczeństwo podczas zabiegu
  • Bezbolesny zabieg - dzięki nowoczesnej technologii zabieg wykonany jest całkowicie bezboleśnie, a Ty możesz się zrelaksować
  • Gładkie ciało - koniec z używaniem maszynki do golenia czy stosowaniem depilatorów
  • Oszczędność czasu - masz więcej czasu dla siebie i dla najbliższych
  • Koniec z problemami - trwałe rozwiązanie na wrastające włosy