small 1

Zabiegi nieinwazyjne
twarzy i ciała

small 2

Bądź piękna... umów wizytę już dziś: 860-357-4526 

KONTAKT


MORPHEUS8

Odmładzanie skóry i redukcja cellulitu

Jak działa Morpheus8?

Morpheus8 to nowe urządzenie marki Inmode. Wykorzystuje działanie frakcyjnego bipolarnego prądu RF, który tworzy w skórze mikrouszkodzenia, wyzwalając lawinę reakcji naprawczych. W rezultacie dochodzi do stymulacji kolagenu i inicjacji naturalnych procesów przeciwstarzeniowych.

Zabiegi Morpheus8 pozwalają pojędrnić skórę i zredukować tkankę tłuszczową. Mają szeroki zakres wskazań, który obejmuje m.in. leczenie cellulitu, rozstępów i blizn, spłycanie zmarszczek, redukcję podwójnego podbródka, przywracanie jędrności wiotkiej skórze.

Czym wyróżnia się urządzenie Morpheus8?

Radiofrekwencja mikroigłowa Morpheus8 to zabieg polegający na wykonywaniu mikronakłuć skóry przy użyciu izolowanych igieł emitujących fale radiowe. Pozwala on na lifting i odmłodzenie twarzy, a także poprawę elastyczności skóry ciała oraz redukcję blizn i rozstępów.

Radiofrekwencja mikroigłowa Morpheus to zabieg, którego głównym celem są odmłodzenie i głęboka przebudowa skóry. Polega on na wykonywaniu mikronakłuć skóry na głębokość od 0.5 do 4.0 mm przy użyciu izolowanych mikroigieł emitujących fale radiowe. Z jednej strony, pozytywnie na stan skóry wpływa sam proces mikronakłuć - niewidoczne gołym okiem naruszenie ciągłości skóry natychmiast pobudza procesy regeneracji oraz produkcji nowych, nieuszkodzonych komórek skóry. Z drugiej strony, igiełki emitują fale radiowe, które pobudzają fibroblasty do produkcji nowego kolagenu oraz powodują skurcz już istniejących włókien kolagenowych. Zapewnia to natychmiastowy efekt napięcia skóry, a także długotrwałą wzmożoną kolagenogenezę.

Morpheus - przebieg zabiegu

Radiofrekwencja mikroigłowa Morpheus8 rozpoczyna się od konsultacji ze specjalistą - jeśli nie ma ku temu przeciwwskazań, zabieg może być przeprowadzony podczas tej samej wizyty. Dla komfortu pacjenta skóra znieczulana jest kremem, a następnie przystawia się do niej aplikator z mikroigiełkami wykonującymi nakłucia i emitującymi fale radiowe. Głębokość mikronakłuć jest cały czas kontrolowana i dopasowywana do obszaru skóry i wskazań. Co ważne, skóra dookoła obszaru zabiegowego pozostaje zupełnie nienaruszona.

Morpheus - zalecenia po zabiegu

Skóra po zabiegu Morpheus8 może być lekko zaczerwieniona, ale objawy te szybko mijają. W większości przypadków od razu można wrócić do normalnych aktywności, przy czym przez 24 godziny zaleca się nie wykonywać makijażu, przez 3-4 dni można stosować kremy regenerujące, a przez około tydzień zaleca się unikanie ekspozycji skóry na słońce.

EFEKTY ZABIEGU

Zabieg Morpheus pozwala na lifting i odmłodzenie twarzy, a także poprawę elastyczności skóry ciała oraz redukcję blizn i rozstępów. Efekty zaczynają być widoczne około 2 tygodnie po pierwszym zabiegu, ale dla jak najlepszych efektów warto wykonać około 3 zabiegi w odstępie 2-3 tygodni. Warto przy tym pamiętać, że proces formowania się nowego kolagenu może trwać nawet do 6 miesięcy.

Morpheus8 bazuje na najgłębszej podskórnej technologii frakcyjnej. Jego działanie może sięgać nawet do warstwy podskórnej, umożliwiając modelowanie tkanki tłuszczowej, a także poprawę napięcia rozluźnionych z wiekiem powięzi. To od ich kondycji zależy wygląd powłok zewnętrznych, czyli naszej twarzy. Ponadto dzięki dopasowaniu parametrów urządzenia do skóry pacjenta, można opracować spersonalizowaną terapię, która przynosi określone efekty.

Podstawowe zalety zabiegu Morpheus8

 • minimalna inwazyjność
 • wysoka efektywność
 • komfortowa procedura
 • krótki czas trwania zabiegu
 • bezpieczny dla I-IV fototypów skóry
 • wszechstronne zastosowanie

MORPHEUS8 - EFEKTY

 • redukcja zmarszczek
 • zwężenie rozszerzonych porów
 • poprawa struktury skóry
 • wzrost jędrności i elastyczności
 • redukcja blizn, rozstępów
 • redukcja cellulitu