small 1

Zabiegi nieinwazyjne
twarzy i ciała

small 2

Bądź piękna... umów wizytę już dziś: 860-357-4526 

KONTAKT


KOREKCJA ZMARSZCZEK

Usuwanie zmarszczek przy zastosowaniu toksyny botulinowej typu A to najpopularnierszy zabieg w naszym gabinecie. Produkty dostępne na amerykańskim rynku to Botox/Dysport/Xenomin/Jeuveau. Są to preparaty toksyny botulinowej typu A. Zabieg ten jest najczęściej stosowany by zlikwidować kurze łapki, zmarszczki mimiczne na czole lub wyrównać skórę szyi czy też zredukować bruksizm.

Aplikacja preparatu Azzalure powinna odbywać się na dokładnie wybrane partie, żeby nie zmieniać wyrazu twarzy i pozostawić jej naturaly wygląd, ale zniwelować powstawanie zmarszczek. Terapia preparatem toksyny botulinowej powoduje, że skóra w miejscach wcześniejszych zmarszczek wyrównuje się i jest mniej podatna na tworzenie się nieestetycznych zagłębień. Zabieg z użyciem toksyny można powtarzać co 3-6 miesięcy dla podtrzymania efektu, częstotliwość jest uzależniona od indywidualnych predyspozycji pacjenta.

Botox jest także stosowany na dłonie, stopy i pachy jako to terapia mająca na celu zmniejszenie potliwości skóry w tych miejscach.

W A Plus Aesthetics można używac kuponów i rabatów z programu Alle (Botox I Juvederm) www.alle.com oraz Aspire (Dysport and Restylane) https://www.aspirerewards.com w ten sposób regularne zabiegi stają się tańsze i bardziej dostępne dla klienta.

Botox jest także stosowany na dłonie, stopy i pachy jako terapia mająca na celu zmniejszenie potliwości skóry w tych miejscach.

Czas trwania zabiegu zależy od specyfiki skóry i ilości miejsc aplikacji toksyny botulinowej, ale zwykle jest to 15-25 minut. Pierwsze efekty widać po kilku dniach, a optymalny wygląd przeważnie dostrzegalny jest po kilkunastu dniach od zabiegu (do 2 tygodni).

Dla utrzymania optymalnego efektu zalecane jest powtórzenie zabiegu co 6 miesięcy.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Zabieg wykonywany jest przez lekarza po uprzednim przeprowadzeniu wywiadu z pacjentem. Iniekcja toksyny botulinowej wykonywana jest specjalną strzykawką z niezwykle cienką igłą. Dzięki temu wstrzykiwanie preparatu jest precyzyjne, a dyskomfort ukłuć niewielki. U osób z bardzo niskim progiem tolerancji na ból stosowany jest punktowy krem znieczulający.